Patchkabel Singelmode SC/APC-SC/APC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 1m
Artikelnr 511710
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 2m
Artikelnr 511713
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 3m
Artikelnr 511711
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 5m
Artikelnr 511712
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 10m
Artikelnr 511714

Patchkabel Singelmode SC/APC-LC/UPC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 1m
Artikelnr 511715
Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511716
Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 3m
Artikelnr 511717
Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 5m
Artikelnr 511718

Patchkabel Singelmode SC/UPC-LC/UPC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul (10/15/20m Blå) LSZH.

Fiber Patch SM SC/UPC-LC/UPC, 1m
Artikelnr 511720
Fiber Patch SM SC/UPC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511723
Fiber Patch SM SC/UPC-LC/UPC, 3m
Artikelnr 511721
Fiber Patch SM SC/UPC-LC/UPC, 5m
Artikelnr 511722
Fiber Patch SM SC/UPC-LC/UPC, 10m
Artikelnr 510935
Fiber Patch SM SC/UPC-LC/UPC, 15m
Artikelnr 510936
Fiber Patch SM SC/UPC-LC/UPC, 20m
Artikelnr 510937

Patchkabel Singelmode SC/UPC-SC/UPC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Blå LSZH.

Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 0,5m
Artikelnr 510910
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 1m
Artikelnr 510911
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 2m
Artikelnr 510912
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 3m
Artikelnr 510913
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 5m
Artikelnr 510914
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 10m
Artikelnr 510915
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 15m
Artikelnr 510916

Patchkabel Singelmode SC/APC-SC/APC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/APC-SC/APC, 2m
Artikelnr 511861

Patchkabel Singelmode SC/APC-LC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/APC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511866

Patchkabel Singelmode SC/APC-SC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/APC-SC/UPC, 2m
Artikelnr 511871

Patchkabel Singelmode SC/UPC-SC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/UPC-SC/UPC, 2m
Artikelnr 511881

Patchkabel Singelmode LC/UPC-LC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G652D. Yttermantel 2mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 0,5m
Artikelnr 511610
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 1m
Artikelnr 511611
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511612
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 3m
Artikelnr 511613
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 5m
Artikelnr 511614
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 10m
Artikelnr 511615

Patchkabel Singelmode SC/UPC-SC/UPC Armerad

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Blå LSZH. Armerad

Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 20m
Artikelnr 511886
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 30m
Artikelnr 511887
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 45m
Artikelnr 511888
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 100m
Artikelnr 511889

Fiber Patch SCAPC-SCAPC
Fiber Patch SCAPC-LCUPC
Fiber Patch SCUPC-LCUPC
Fiber Patch SCUPC-SCUPC
Fiber Patch 2xSCAPC-SCAPC
Fiber Patch 2xSCAPC-LCUPC
Fiber Patch 2xSCAPC-SCUPC
Fiber Patch 2xSCUPC-SCUPC
Fiber Patch 2xLCUPC-LCUPC
Fiber Patch 2xSCUPC-SCUPC

Patchkabel Singelmode SC/UPC-LC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/UPC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511876

Fiber Patch 2xSCUPC-LCUPC

Patchkabel Singelmode SC/APC-SC/UPC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM SC/APC-SC/UPC, 1m
Artikelnr 510941
Fiber Patch SM SC/APC-SC/UPC, 2m
Artikelnr 510942
Fiber Patch SM SC/APC-SC/UPC, 3m
Artikelnr 510943
Fiber Patch SM SC/APC-SC/UPC, 5m
Artikelnr 510944
Fiber Patch SM SC/APC-SC/UPC, 10m
Artikelnr 510945

Fiber Patch SCAPC-SCUPC

Patchkabel Singelmode LC/UPC-LC/UPC

Fiber 9/125 G652D. Yttermantel 2mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM LC/UPC-LC/UPC, 0,5m
Artikelnr 510921
Fiber Patch SM LC/UPC-LC/UPC, 10m
Artikelnr 510925

Fiber Patch LCUPC-LCUPC

©2017 Barcom AB

Barcom