Patchkabel Singelmode SC/APC-SC/APC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 1m
Artikelnr 511710
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 2m
Artikelnr 511713
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 3m
Artikelnr 511711
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 5m
Artikelnr 511712
Fiber Patch SM SC/APC-SC/APC, 10m
Artikelnr 511714

Fiber Patch Cord SCAPC-SCAPC 5m

Patchkabel Singelmode SC/APC-LC/UPC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 1m
Artikelnr 511715
Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511716
Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 3m
Artikelnr 511717
Fiber Patch SM SC/APC-LC/UPC, 5m
Artikelnr 511718

Fiber Patch Cord SCAPC-LCPC 1m

Patchkabel Singelmode SC/PC-LC/PC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM SC/PC-LC/PC, 1m
Artikelnr 511720
Fiber Patch SM SC/PC-LC/PC, 2m
Artikelnr 511723
Fiber Patch SM SC/PC-LC/PC, 3m
Artikelnr 511721
Fiber Patch SM SC/PC-LC/PC, 5m
Artikelnr 511722

Fiber Patch Cord SCPC-LCPC 3m

Patchkabel Singelmode SC/UPC-SC/UPC

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Blå LSZH.

Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 0,5m
Artikelnr 511910
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 1m
Artikelnr 511911
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 2m
Artikelnr 511912
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 3m
Artikelnr 511913
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 5m
Artikelnr 511914
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 10m
Artikelnr 511915
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, 15m
Artikelnr 511916

Fiber Patchkabel SCUPC-SCUPC G657A1 SM

Patchkabel Singelmode SC/APC-SC/APC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/APC-SC/APC, 2m
Artikelnr 511861

Fiber Patch Cord SCAPC-SCAPC 2m Duplex
Fiber Patch Cord SCAPC-LCPC 2m Duplex

Patchkabel Singelmode SC/APC-LC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/APC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511866

Fiber Patch Cord SCAPC-SCPC 2m Duplex

Patchkabel Singelmode SC/APC-SC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/APC-SC/UPC, 2m
Artikelnr 511871

Fiber Patch Cord SCPC-LCPC 2m Duplex

Patchkabel Singelmode SC/UPC-LC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/UPC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511876

Fiber Patch Cord SCPC-SCPC 2m Duplex

Patchkabel Singelmode SC/UPC-SC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xSC/UPC-SC/UPC, 2m
Artikelnr 511881

Patchkabel Singelmode LC/UPC-LC/UPC Duplex

Fiber 9/125 G652D. Yttermantel 2mm Gul LSZH.

Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 0,5m
Artikelnr 511610
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 1m
Artikelnr 511611
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 2m
Artikelnr 511612
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 3m
Artikelnr 511613
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 5m
Artikelnr 511614
Fiber Patch SM 2xLC/UPC-LC/UPC, 10m
Artikelnr 511615

Fiber Patchkabel LCUPC-LCUPC G652D SM
Fiber Patchkabel SCUPC-SCUPC Armerad

Patchkabel Singelmode SC/UPC-SC/UPC Armerad

Fiber 9/125 G657A. Yttermantel 3mm Blå LSZH. Armerad

Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 20m
Artikelnr 511886
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 30m
Artikelnr 511887
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 45m
Artikelnr 511888
Fiber Patch SM SC/UPC-SC/UPC, Arm, 100m
Artikelnr 511889

©2017 Barcom AB

Barcom