WDM-45

Wavelength division multiplexer kombinerar och separerar signalen
från två singelfiber för att sändas i en gemensam singelfiber.

WDM-45
Artikelnr 511662

- SC/APC, 1m pigtail
- Våglängd 1310/1550nm

Fiber WDM-30

CWDM 4+1

CWDM 4+1 multiplexer kombinerar och separerar signalen från
fyra + en singelfiber för att sändas i en gemensam fiber.

CWDM 4+1
Artikelnr 511671

- SC/APC, 1m pigtail
- Våglängd 1310/1510/1530/1550/1570nm

©2017 Barcom AB

Barcom